degra urunler

Degra 100 Mg

Degra 100 mg , son zamanlarda cinsel ürün piyasasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Degra 100 mg hapı tıbbi anlamda erektil disfonksiyon semptomik tedavisinde kullanılan çok güçlü bir üründür. Bunun için birçok doktor ilk zamanlarda degra nın 25 mg olarak alınmasını ve bu dozların yavaşça artırılmasını ister.

Degra 100 mg kana karışmasından itibaren kanda ciddi bir dalgalanma ve basınç yaratır. Degra 100 mg  bu yolla penise daha fazla kan göndererek penisin hareketlenmesini ve bu hareket halinin sürekli korunmasını sağlar. Bununla beraber degra kanda belirli bir basınç yarattığından dolayı yüksek veya çok düşük tansiyon hastaların tavsiye edilemeyen bir üründür.

Bunu belirtmenin yararını görüyoruz. Degra kullanmadan önce mutlaka bir kardiyovasküler testten geçmeli ve kalbinizde herhangi bir sorun olup olmadığını kesin olarak bilmelisiniz. Degra tüm bunların yanında etkili bir geciktiricidir aynı zamanda bunu da unutmamak gerekir.

Degra 100 mg etkileri

Degra hap etkileri açısından incelendiğinde gerçekten mucizevi bir haptır. Lokal yoldan alınan bu hap etki süresini 48 boyunca korur. Bazı kullanımlarda bu sürenin arttığı dahi görülmüştür. Degra nın en büyük etkisi peniste ciddi bir sertleşme yaratmasıdır. O penise daha fazla kan gönderilmesini sağlayarak penisi aktif ve hareketli kılar.

Penisi dik kılmasının yanında onu beslemekte ve onun işlevselliğini artırmaktadır. Bununla beraber degra bir geciktiricidir. O erken boşlamaya nende olan enzimleri bloke ederek penisi ve beraberinde erken boşalmanın gerçek kaynağı beyni rahatlatır ve daha huzurlu ve mutlu bir cinsel ilişki sağlar.

Degra, seks bezlerinin daha fazla üretilmesini sağlar ve testosteron seviyesini yükseltir. Bu yönüyle degra size kendinizi tam bir erkek gibi hissettirir.

Degra yan etkileri

Degra yan etkileri ile bilinen bir üründür. Bunun sebebi degra nın içerisinde yoğun bir şekilde Sildegra ve diğer kimyasal maddelerin bulunmasıdır. Degra nın yan etkileri kesinlikle geçicidir. Degra hapı cinsel ilişki sonrasında baş ağrısı ve baş dönmesi, mide bulantısı, bulanık görme, eklem ağrıları, penis ağrısı gibi yan etkilere yol açabilmektedir.

Degra kullanımı sırasında aç olunmalı veya yarı tok olunmalıdır. Degra alkolle beraber alınmamalı ve sigarayla beraber kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA