degra urunler

Degra Yorum

Degra yorum

Birçok erkek degra yorum kısmında degra hapına büyük övgüler yağdırmışlar dır. Deva ilaç tarafından üretilen degra ilk çıktığı zamanlarda viagra ya rakip olarak ortaya çıkmıştır. Degra tamamen yerli bir üründür ve cinsel ürün piyasasındaki en iyi geciktirici ve sertleştiricilerden birisidir.

Birçok erkek degra nın uzun süreli etkisinden söz etmiştir. Evet, gerçekten degra sertleştirici etkisi geçse dahi enerji verici, geciktirici gibi etkileri hala devam edebilen bir üründür. Bunun tam tersi de degra için geçerlidir. Hatta bir hafta sonra dahi bir cinsel uyaranla beraber degra 100 mg’nın artçı etkilerini görebilir ve şaşırabilirsiniz.

Degra birçok kullanıcının da ortak yorum ve görüşlerine göre çok etkili bir sertleştiricidir. Birçok erkek ilişki sırasında asla penislerinin eğilmediğinden bahsetmekte ve daima cinsle ilişki sırasında penisin enerjisini koruduğundan bahsetmiştir. Bununla beraber degra geciktirici etkisiyle de erkeklerin çekmecesine girmiştir.

Degra yararları

Degra yararları açısından incelendiğinde kullanıcıların yorumlarında söylenenlerin tüm etkileriyle gerçekleştiğini görürsünüz. Degra, beyinde endorfin, oksitosin, serotonin gibi hormonların salgılanmasını sağlayarak psikolojik olarak erkeğin rahatlamasını ve stresten arınmasını sağlar.

Psikolojik olarak rahatlama sağlaması degranın müthiş etkisidir ve bu yolla degra cinsel ilişkinin zeminini yaratır. Bununla beraber degra penise daha fazla kan gönderir ve sürekli penisi kanla besler.

Penis kalkması için ihtiyaç duyduğu kanı degra sayesinde alır ve degra 100 mg  bu sayede güçlü bir ereksiyon hali yaratır. Degra hapı aynı zamanda bir geciktiricidir. O erken boşalmanın önlemlerini sadece zihinde ve beyinde almaz aynı zamanda erkeğe penisi üzerinde güçlü bir kontrol hissi verir.

Degra yan etkileri

Degra yan etkileri açısından bakıldığında içinde bulunan sildenafil gibi kimyasal maddeler nedeniyle çeşitli yan etkiler yaratabilen bir haptır. Degra kardiyovasküler hastalıklara sahip olanlara tarafından kullanılmamalıdır. Bunun yanında yoğun karaciğer yetmezliği olanlar degra hapını kesinlikle kullanmamalıdır.

Degra cinsel ilişki sonrasında baş dönmesi ve baş ağrısı, mide bulantısı, penis ağrısı, çeşitli görme bozuklukları, eklem ağrıları, burun kızarıklıkları gibi yan etkilere nende olabilmektedir.

Bununla beraber degra aç karnına alınmalı ve alkolle beraber tüketilmemelidir. Degra ilk kullanımda 25 mg doz ile başlanması gereken bir üründür.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA