degra urunler

Degra sildenafil

Degra sildenafil Hap

Degra Sildenafil Sitrat içeren bir cinsel performans artırıcı hapıdır. Bugün deva grup tarafında üretilen Degra hapı gerçek anlamda bir sertleştirici ve geciktiricidir. Degra 100 mg ,  Viagra gibi muadili gibi gözüken ürünler gibi sildenafil barındırmakta, yoğun bir şekil etken maddenin içinde bulunan Sildena Sitrat barındırmaktadır.

Degra kana karıştığından itibaren penise ve vücudun her yerin sürekli kan pompalamakta ve bu kan sayesinde hem vücut cinsel ve fizyolojik enerjiyle olmakta hem de pens daha canlı ve daha hareketli bir hale gelmektedir. Penisin bu sayede işlevsellik kazandığını görebilir ve vücudunun ise sabahlara kadar sürecek bir cinse ilişkiyi sağlayacak bir enerjiyle dolu olduğunu görebilirsiniz.

Degra hapı bu sertleştirici ve erekte edici etkisi dışında erken boşalma gibi sorunların çözülmesi açısından da güçlü bir geciktirici olmaktadır. Degra neredeyse onu deney imleyen tüm erkeklerin hayran kaldığı bir üründür.

Degra Hapı etkileri

Degra hap etken madde sildenafil etkileri ile birçok erkeği mutlu eden ve birçok erkeği belirli bir psikolojik ve fizyolojik tatmine ulaştıran bir üründür. Onun en büyük etkisi belki de penisteki kansızlık problemini çözmesi ve penisteki kan sirkülasyonunu maksimize etmesidir. Penis bu kan sayesinde ciddi bir hareketliliğe ve canlılığa kavuşur. Yani daha enerjik bir hale gelir.

Degra nın bir başka etkisi de erken boşalmayı engelleyici etkisidir. Degra erken boşalmaya neden olan Fosfodiesteraz enzimleri bloke ederek erkeğin tam da zirvede bırakmasına yardımcı olur. Bunun dışında Degra beyindeki mutluluk hormonların salgılanmasında da etkin bir işlev görür.

Degra Hap sildenafil yan etkileri

Degra Sildenafil Sitrat içerikli bir üründür. Bu nedenle Degra 100 mg sildenafil yan etkileri ile de bilinmektedir. Degra cinsel ilişki sonrası baş dönemsi ve baş ağrısı, mide bulantısı, mide ekşimesi, bulanık görme, ışıklı alanlara duyarlık, penis ağrısı, eklem ağrıları, bel ağrısı, burun ve yüz kızarıklıkları gibi ya etki denebilecek sorunlara yol açabilmektedir.

Degra alkolle beraber kullanıldığında yan etkileri artabilen bir üründür Degra günlük 100 mg nin üzerine kullanılmamalıdır. Eğer yüksek tansiyon gibi bir sorununuz varsa Degra yı 5 mg gibi düşük dozlarda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA