degra urunler

Degra 100 mg hapı özellikleri

Degra 100 mg hapı özellikleri Nedir

Degra 100 mg hapı özellikleri açısından bakıldığında çok boyutlu ve çok yönlü bir üründür. Degra hapının en temel ve büyük özeliği onun sertleştirici özelliğidir. Bazı erkekler bu sertleştirici etkisinin 24 saat olduğunu söylemekte bazı erkekler ise 48 varan etkiden bahsetmektedir.

Degra hapı penisin kansızlık problemini çözmekte ve sürekli pense kan pompalamaktadır. Penis bu kan sayesinde belirli bir hareketlilik ve canlılığa ulaşmakta, sabahlara kadar sürecek olan bir cinsel ilişkinin zeminini hazırlamaktadır.

Bu özelliğiyle beraber Degra Fosfodiesteraz 5 inhibitörü olarak da adlandırılmaktadır. Degra 100 mg hapları erken boşalmaya neden olan Fosfodiesteraz 5 enzimlerini bloke etmekte ve böylece etkili bir geciktirici olma özelliğini göstermektedir.

Degra hapının son zamanlarda yapılan araştırmalar neticesinde beyinde mutluluk hormonlarının salgılanmasını sağladığı ortaya koyulmuştur. Bu Degra hapının cinsel ilişki öncesinde erkeği stres ve kaygıdan arındırdığı gerçeğini ortaya koymaktadır.

Degra 100 mg etkileri

Degra etkileri ile muhteşem bir üründür. Degra hapının en büyük etkisi sertleşmekte zorluk çeken penisi ciddi anlamda sertleştirmesi ve erekte etmesidir. Penis Degra hapı sayesinde daha hareketli ve işlevsel hale gelmekte, daha enerjik olmaktadır.

Degra 100 mg hapı içinde sildenafil Sitrat barındırmakta ve bu madde sayesinde Degra etkileyici bir cinsel ürün haline gelmektedir. Degra aynı zamanda seks bezlerinin çalışmasını da sağlamakta ve vücutta testosteron seviyesinin artışını sağlamaktadır.

Degra 100 mg  hapı ile beraber vücutta libido artışı yaşanmakta ve bu libido artışı cinsel isteği maksimize etmektedir. Bu cinse istek ise cinsle ilişkiye erkeği hem fizyolojik hem de psikolojik açıdan hazır hale getirmektedir.

Degra yan etkileri

Degra yan etkileri ile biline e bir haptır. Degra her şeyden öne alkolle alınmaması gereken bir haptır. Alkollü iken Degra kullanmak Degra nın yan etkilerini maksimize edebilir ve etkilerini azaltabilir.

Degra cinsel ilişki sonrasında baş ağrısı ve baş dönmesi, mide bulantısı, mide ekşimesi, bulanık görme, penis ağrısı, be ağrısı, eklem ağrıları gibi yan etki denebilecek sorunlara neden olmaktadır.

Degra günlük kullanımı 100 mg yi geçmemelidir. Eğer ilk defa Degra hapını kullanacaksanız eğer 25 mg yi size önerebiliriz. Degra gerçekten de tüm etkileriyle çokça harika bir üründür.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA