degra urunler

Degra hap sertleştirici

Degra hap sertleştirici İlaç

Degra hap sertleştirici etkisi ile piyasadaki birçok sertleştirici de çok daha etkili bir haptır. Degra piyasada 25 mg, 50 mg ve 100 mg olarak bulunur. Degra içinde Sildenafil Sitrat maddesi buna çok güçlü bir cinsel performans ve güç arttırıcıdır. Sildenafil Sitrat maddesi sildenafil ile karıştırılmamalıdır.

Sildenafil Sitrat, Sildenafil i içinde bulunmaktadır ve hatta bazen tepkimeye girdiği kimyasallara göre sildenafil maddesinden daha etki bir hale gelebilmektedir. Bunun en güzel örneği Degra hapıdır. Degra penise sürekli kan pompalar ve penisi kanla doldurur.

Penis sürekli kendisine pompalanan bu kan sayesinde dimdik ve ayakta durur. Bu penisin kazandığı sertlik cinsel ilişki boyunca devam eder. Bu sertlik sayesinde erkek hiç yorulmaksızın sabahlar kadar sürecek olan bir cinsel ilişkinin kapılarını partneri için açmaktadır.

Dilerseniz Degra yı sitemiz üzerinden satın alabilir ve onun sertleştirici etkisiyle hemen tanışabilirsiniz.

Degra hap sertleştirici etkileri

Degra hap cinsel ilaç etkileri ile sadece bir sertleştirici olmakla kalmamaktadır. Degra sadece peniste çok etkili bir setlik yaratmamakta aynı zamanda vücuda ve beraberinde penise çok güçlü bir enerji vermektedir. Bu enerji hem fizyolojik hem de cinsel anlamda bir enerjidir. Bu sebeple degra yı bir enerji verici olarak da düşünebilirsiniz. Degra bunun yanında geciktirici etkisi ile de erkeklerin çekmecesine girmeyi başarmış bir haptır. Degra erken boşalmayan ende olan Fosfodiesteraz 5 adı verilen enzimlere karşı da etkin bir mücadele vererek erkeği tam zamanında boşaltır ve onu zirvede bırakır. Degra tüm bu etkileriyle gerçek anlamda bir cinsel performans hapıdır.

Degra hap sertleştirici kullanımı

Degra hap kullanımı ile gayet basit ve pratiktir. Degra cinsel ilişkiden 1 saat önce ora yoldan alınması gereken bir haptır. Degra alınırken bol su kullanılmalıdır.

Çünkü bol su içmek cinsel ilişki sırasında ki aşırı susuzluğu önleyecek ve böbrek yetmezliği, karaciğer yağlanması gibi olası sorunları ortadan kaldıracaktır. Degra alkolle beraber kullanılmaması gereken bir haptır. Onu herhangi bir meyve suyuyla veya sadece su ile kullanmalısınız.

Degra hapı kesinlikle risk faktörlerini taşıyan risk grupları tarafında kullanılmamalıdır.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA