degra urunler

Degra hap 50 mg

Degra hap 50 mg Özellikleri

Degra hap 50 mg olarak da satılmaktadır. Degra deva ilaç grubu tarafından Türkiye’de üretilen bir haptır. Degra için bu noktada yerli bir üründür diyebiliriz. Degra hapı sildenafil katkı maddesinin içinde de bulunan Sildenafil Sitrat maddesi sayesinde etkili bir sertleştirici ve geciktirici etki sağlamaktadır.

Degra 25 mg yi deney imlediyseniz eğer Degra 50 mg de tam size göre. Eğer Degra yı sitemiz üzerinden sipariş etmek istiyorsanız müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve Degra hapı konusundaki detayları ve tüm merak ettikleriniz teknik destek ekibimize sorabilirsiniz.

Degra 50 mg eczanede rahatlıkla bulunabilen bir haptır. Eğer ilk defa Degra yı kullanacaksınız Degra 50 mg önerilmez. Size ilk kullanımda Degra 25 mg dozunu önerebiliriz. Degra erkeklerin bu zamana kadar gördüğü en etkili cinsel haplardan birisidir.

Degra hap 50 mg etkileri

Degra hap 50 mg etkileri ile neredeyse tüm erkeklerin ilk önce çekmecesine sonra ise gönlüne girmeyi başaran bir haptır. Degra nın en büyük etkisi penise ciddi bir şekilde kan pompalaması ve bu sayede penisi olabildiğince erekte etmesidir.

Penis bu sayede sürekli olarak kan ve enerjiyle dolmakta ve sabahlara kadar sürecek bir cinsel ilişkinin temellerini atmaktadır. Erkekler için oldukça faydaları olan degra hapı sertleştirici etkisinin yanında erken boşalmaya neden olan enzimleri engellemesi ile de bilinmektedir. Yani anlayacağınız Degra aynı zamanda bir erken boşalma düşmanıdır.

Degra bu geciktirici etkisiyle beraber beyinde mutluluk hormonları olarak bilinen endorfin, serotonin, oksitosin gibi hormonların salgılanmasını sağlamakta ve cinsel ilişki öncesi erkeği stres ve kaygıdan kurtarmaktadır.

Degra hapı yan etkileri

Degra hap kullanımı yan etkileri ile de bilinen bir haptır. Ne de olsa Degra hapı çeşitli kimyasallardan oluşmaktadır.

Degra hapı cinsel ilişkiden sonra baş ağrısı ve baş dönmesi, mide bulantısı, mide ekşimesi, bulanık görme, ışıklı alanlara duyarlık, penis ağrısı, burun ve yüz kızarıklığı, eklem ağrıları, bel ağrısı gibi yan etki denebilecek sorunlara neden olabilmektedir.

Degra 50 mg alkolle beraber kullanıldığında etkisi azabilen ve yan etkisi artabilen bir haptır.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA