degra urunler

Degra 25 mg bilgi

Degra 25 mg Ürün Bilgileri

Degra 25 mg bilgi , degra hapları piyasadaki en etkili sertleştirici ve geciktiriciler den bir tanesidir. Degra birçok farklı dozda piyasada bulunabilmektedir. Biz bu yazımızda size Degra 25 mg üzerine biraz bilgi vereceğiz. Degra 25 mg 50 mg ve 100 mg kadar olmasa da çok etkili bir cinsel güç arttırıcıdır. Degra hapının içerisinde, Sildenafil in de içinde bulunan sildenafil Sitrat adlı madde bulunur.

Sildenafil Sitrat her ne kadar sildenafil ile karıştırılsa da sildenafil değildir. Bu nedenle Degra 25 mg diğer sildenafil içeren haplardan çok daha farklı etkiler gösterebilmektedir. Degra haplarının içinde sildenafil Sitrat haricinde titanyum dioksit, sarı demir oksit, İndigo Karmin gibi maddeleri de içermektedir.

Degra bazı kötü sayılabilecek kullanıcı yorumlarının dışında çoğunlukla takdir toplayan bir haptır. Degra penise çok güçlü bir kan pompalayarak penisi hareketli ve canlı hale getirir. Penis böylece cinsle ilişkiye daha hazır hale gelir.

Degra 25 mg etkileri

Degra 25 mg etkileri ile de erkekleri ve dolayısıyla onların partnerlerini mutlu etmektedir. Degra nın belki de en büyük etkisi onun sertleştirici etkisidir. Çünkü Degra penise sürekli kan pompalayarak sürekli bir şekilde peniste ereksiyon ve sertleşme hali yaratır.

Degra sizi sert, kalın ve damarlı bir penise kavuşturur. Bunun dışında Degra vücutta libido hormonunun salgılanmasını sağlayarak cinsel enerjiyi ve gücü maksimize eder. Bu cinsel enerji size sabahlara kadar sürecek bir cinsel ilişki fırsatı tanıyacaktır.

Degra 25 mg geciktirici etkisi ile de son zamanlarda keşfedilmiş ve birçoğu erkeği tan zirvede ve zamanında boşalarak mutlu etmiştir.

Degra 25 mg yan etkileri

Degra 25 mg yan etkileri ile çok tartışılan bir haptır. Öncelikle şunu söylemek gerekir ki Degra herhangi bir cinsel uyarıcı olmadan etkisini göstermeyen bir haptır. Bu nedenle Degra doğru yer ve zamanda kullanılmalıdır. Mümkünse ön sevişme ile Degra daha etkili bir hale getirilmesidir.

Degra cinsel ilişki sonrasında baş ağrısı ve baş dönmesi, mide bulantısı, mide ekşimesi, bulanık görme, penis ağrısı, eklem ağrıları gibi yan etki denebilecek sorunlara neden olabilmektedir. Degra alkolle beraber kullanılması tavsiye edilmeyen bir haptır. Degra 25 mg bilgi ve diğer merak ettikleriniz için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA